Autoklasyk – przeszłość i przyszłość w jednym serwisie

Z pasji do motoryzacji

Motoryzacja jest dla nas nie tylko pracą, powszechnością czy przykładem rozwoju technologii. Motoryzacja to nasza pasja, nasze hobby, nasza przyszłość. Do każdego projektu wkładamy wiele pracy, ale i serca. Autoklasyk to miejsce, gdzie marzenia spotykają się z rzeczywistością, a przeszłość spotyka się z przyszłością. Tutaj liczą się ludzie, ich potrzeby oraz idee. Dzięki naszemu zaangażowaniu w projekty, na drogach pojawiają się odnowione, naprawione samochody z duszą.

Image module

Doświadczenie, kompetencje, wiedza

Serwis samochodów klasycznych Autoklasyk to nowa inicjatywa, ale tworzy ją zgrany zespół specjalistów, którzy pracowali ramię w ramię ze sławnym kierowcą rajdowym Martinem Kaczmarskim. Team wspierał sportowca podczas jego najważniejszych wyścigów i wspólnie zdobywali podium, np. drugie miejsce (zaraz za Krzysztofem Hołowczycem) w ostatnim Rajdzie Pucharu Świata w 2013 roku. Kaczmarski budował swoją karierę pod okiem Hołowczyca, co dało mu oraz jego serwisowej załodze ogromne doświadczenie. Uczeń i mistrz w 2015 roku podjęli się zupełnie nowego wyzwania i w 2015 roku wystartowali w rallycrossowym cyklu RX Lites. Przeżycia rajdowe wzmocniło nasz team, dzięki czemu żadne wyzwanie nie jest nam straszne!
Nasz doświadczony zespół składa się z różnych ekspertów – każdy z nich jest specjalistą w danej dziedzinie, dzięki czemu Autoklasyk może świadczyć kompleksowe usługi.

Image module

Jak działamy

Do każdego podchodzimy indywidualnie. Już w pierwszej sekundzie rozpoczęcia projektu dajemy pełny gaz i pracujemy na wysokich obrotach, aby w pełni zadowolić siebie oraz klienta. Autoklasyk tworzą doświadczeni specjaliści, którzy przy projekcie pracują zespołowo.Dobry teamwork to gwarancja niesamowitego efektu końcowego, na którym nam bardzo zależy. Oddając w nasze ręce swój samochód, wiedz, że zrobimy wszystko, abyś był zadowolony. Po prostu żadnych zahamowań!

Image module

Oferta dla Ciebie i Twojego klasyka

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z należyta starannością przyglądamy się każdej części samochodu, dbając o najmniejsze szczegóły. Każde auto traktujemy jak swoje, obchodzimy się z nimi z wielką czułością i zaangażowaniem, bo wiemy, że macie ogromny sentyment do swoich zabytków.
Autoklasyk oferuje całą gamę usług serwisowych i detailingowych. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy wspólnie pracują nad projektami. Eksperci doskonale wiedzą, czego potrzebuje samochód i jego właściciel, ale są również otwarci na propozycje ze strony klientów.
U nas znajdziesz pomoc w zakresie:
● obsługi i napraw bieżących oldtimerów i youngtimerów
● renowacji podzespołów mechanicznych, naprawy silników oraz skrzyń
biegów
● myjni ręcznej i autokosmetyki
● transportu pojazdów zabytkowych

Image module